• Hotelik Słowiański to kameralny obiekt położony w centrum Szczecina.
    Do dyspozycji Gości mamy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z łazienkami, pokoje typu studio, a dla mniej wymagających również pokoje 1- i 2-osobowe z umywalkami.
    Hotelik Słowiański to <b>kameralny obiekt</b> położony <b>w centrum Szczecina.</b>
Hotelik Szczecin

Dogodna lokalizacja umożliwia łatwe i szybkie dotarcie do niemal każdego zakątka Szczecina. Odległość do dworca PKP i PKS to tylko 1,5 km, równie blisko znajdują się Wały Chrobrego z Zamkiem Książąt Pomorskich oraz Stare i Nowe Miasto. Dodatkowym atutem obiektu jest dobra dostępność komunikacyjna największych galerii handlowych - Turzyn, Galaxy, Kaskada czy Molo.

Więcej o obiekcie
O nas
Doskonała baza wypadowa do zwiedzania Szczecina
O nas
Kameralny charakter Hoteliku
O nas
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Pokoje

Do dyspozycji Gości mamy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z łazienkami, pokoje typu studio, a dla mniej wymagających również pokoje 1- i 2-osobowe z umywalkami. Zapewniamy naszym Gościom miłą obsługę i kameralną atmosferę oraz nieograniczony dostęp do Wi-Fi. 
Atuty
Atuty
Pomieszczenie kuchenne
Atuty
Doskonała lokalizacja
Atuty
Bezpłatny parking
Atuty
Kameralny charakter
Atrakcje
Hotelik Szczecin

Atrakcje

Hotelik Słowiański jest również idealną "bazą wypadową" do zwiedzania miasta Szczecin słynącego z wielu atrakcji dostępnych w każdym sezonie.
Więcej informacji
Hotelik Słowiański w Szczecinie
Galeria
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem